• 25.04.2018 21:12
      • Z okazji Dnia Ziemi, 23.04.18 r. odbył się w naszej szkole apel dla klas V-VII. W tym roku uczciliśmy to święto konkursem pod tytułem „Przyroda Bielan”. Klasy były reprezentowane przez 3 osobowe drużyny, które odpowiadały na pytania z tej dziedziny. Należało również przygotować plakat z hasłem reklamującym przyrodę Bielan. Komisja konkursowa, w której skład wchodzili mieszkańcy naszej dzielnicy : Pan dyrektor T. Wiśniewski, Pani G. Sasin, Pan W. Koczywąs, wyłoniła zwycięzców: I miejsce zajęła klasa VIIc, II – VIIb, III klasa Va.

Imprezę sprawnie prowadziły Wiktoria Kunisz i Pola Dmowska. Klasa VIIb uatrakcyjniła apel piosenką turystyczną, za którą kiedyś zdobyła I miejsce w szkolnym konkursie.
        Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i przekazane przez Urząd Dzielnicy wręczył Pan Dyrektor.