• Gala projektu "Moja Pierwsza Karta Biblioteczna"

• 01.12.2017 20:50
      • 15 listopada 2017r. odbyła się gala projektu "Moja Pierwsza Karta Biblioteczna"  dla uczniów klas pierwszych bielańskich szkół podstawowych w BCEK przy ul. Szegedyńskiej, w której udział wzięły dzieci z klas Ia i Ib wraz z p. v-ce dyrektorem Tomaszem Wiśniewskim, nauczycielką-bibliotekarką Anną Wielecką, wychowawczynią klasy Ia Lidią Romańską i nauczycielką wspomagającą Magdaleną Jopek. Celem tego projektu jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych mieszkańców Bielan, którzy będą mogli samodzielnie korzystać z bogatego zasobu bielańskich bibliotek. Uroczystość uświetniła obecność p. naczelnik Wydziału Oświaty Zofii Gajewicz i zastępcy burmistrza p. Grzegorza Pietruczuka. Na zakończenie uroczystości dzieci dostały pyszne pączki i soczki.