• „Udekoruj Święta” – gwiazdka piernikowa dla seniora

• 06.01.2019 15:50
      • We wtorkowy, grudniowy dzień uczennice i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie o charakterze społecznym: „Udekoruj Święta”, koordynowanym przez młodych ludzi z warszawskich liceów. Warsztaty zostały przeprowadzone przez Asię i Zosię z XL Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie. Projekt ma na celu uwrażliwianie dzieci i młodzieży na samotność ludzi starszych, pokazanie jak ważny jest szacunek do drugiego człowieka. Efektem założonego celu jest przekazanie ozdobionych, udekorowanych pierników jako pomocy, wsparcia, docenienia seniorów.
        Dziękujemy za współpracę, oraz możliwość włączenia się w tę szlachetną akcję świąteczną.