• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego kl. I

• 02.10.2019 18:41
      • 2 września 2019 roku uczniowie naszej szkoły oficjalnie rozpoczęli rok szkolny 2019/2020. Uroczysta inauguracja została zorganizowana w sali gimnastycznej i połączona została ze ślubowaniem pierwszoklasistów oraz pasowaniem na ucznia. W uroczystości wzięła udział Zastępca Burmistrza Bielan pani Katarzyna Potapowicz, która wręczyła świeżo upieczonym pierwszoklasistom kolorowe piórniki. Uroczystość uświetnił występ artystyczny uczniów klasy 4a oraz 3b. Zarówno Dyrekcja, jak również zaproszeni goście zgodnie podkreślali, że nie należy się smucić tym, że wakacje już się skończyły, bo to przecież w szkole uczniowie mogą rozwijać swój potencjał, spotykać swoich przyjaciół, wychowawców czy ulubionych nauczycieli. Wszystkim uczniom SP 187 życzymy, by nowy rok szkolny obfitował w szkolne sukcesy. Rozpoczynający się rok szkolny potrwa do 26 czerwca 2020 roku.

autor teksu: Joanna Ziemba
        autor zdjęć: Paulina Piasecka - Bartczak