• Akcja: „Szkoła do Hymnu”, „Niepodległa do Hymnu”

• 15.11.2019 19:20
      • 8 listopada 2019 roku o symbolicznej godz. 11:11 w ramach akcji: „Szkoła do Hymnu”, „Niepodległa do Hymnu” społeczność naszej szkoły w sposób uroczysty odśpiewała hymn narodowy. Uczciliśmy 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. „Szkoła do Hymnu” to inicjatywa Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży. Natomiast pomysłodawcą akcji „Niepodległa do Hymnu” jest Biuro Programu „Niepodległa”. W akcję oprócz szkół, przedszkoli, placówek oświatowych z Polski, włączyły się również szkoły poza granicami naszego kraju. Słowa Mazurka Dąbrowskiego, zaprojektowane gazetki ścienne, strój galowy, rozmowy o Niepodległej przypominały nam o wadze i podniosłym charakterze tego święta. Nauczyciele koordynatorzy akcji: wicedyrektor szkoły - Ewelina Tatoń, Małgorzata Ługowska, Rafał Barszcz, Agata Kluczyńska.

#SzkołaDoHymnu
        #niepodlegladohymnu