• Raz, dwa, trzy, zaczynamy!

• 17.12.2019 16:17
      • 4 grudnia w naszej szkole odbyły się zajęcia dla przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, które miały pomóc w usprawnieniu pracy uczniów. Czy pomogły? Jakie mamy plany, co do zmian w naszej szkole?
        Zajęcia były bardzo dobrze zorganizowane. Najważniejszą rzeczą w tych warsztatach była współpraca, świadomość, ile możemy osiągnąć razem. Każdy dorzucił coś od siebie, w ten oto sposób stworzyliśmy plan, co zrobić, aby było lepiej w naszej szkole.
      • Zajęcia zbliżyły nas do siebie i jeszcze bardziej zmotywowały do działania. Zapamiętam je na długo, oczywiście jak najbardziej pozytywnie. Nie zabrakło szalonych pomysłów, było dużo śmiechu, jak i ciężkiej pracy.
        Z całego serca chciałam podziękować wszystkim biorących udział w warsztatach – organizatorom i uczestnikom. Wierzę, że razem damy radę, a nasza szkoła stanie się jeszcze lepsza!

Michalina Magnuska 6d