• Apel Samorządu Uczniowskiego

• 18.06.2019 08:26
      • W dniu 13 czerwca 2019 roku odbył się apel zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, będący podsumowaniem II półrocza. Zaprezentowane zostały akcje, które przeprowadzili uczniowie w tym czasie. Apel był także okazją do uroczystego wręczenia dyplomów i nagród za udział w licznych konkursach przeprowadzonych w minionym półroczu.
        Podczas spotkania przedstawiono również wyniki plebiscytów: „Koleżanka i Kolega na 102” oraz „ Nauczyciel na medal”.Ulubionymi nauczycielami roku szkolnego 2018/2019, zostali Pan Rafał Barszcz, Pani Paulina Piasecka-Bartczak  oraz Pan Marcin Łucka. Gratulujemy!
        Wszystkim biorącym udział w konkursach gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów , a niezdecydowanych zachęcamy do większej aktywności!