• O programie

• 19.02.2018 12:32
      • Program „Bielańska Stonoga” stanowi element lokalnego systemu wsparcia w Dzielnicy Bielany. Jest adresowany do dzieci i młodzieży w wieku 6 – 18 lat, z terenu Bielan, w szczególności ze szkół: Szkoła Podstawowa nr 187, Szkoła Podstawowa nr 283 oraz Szkoła Podstawowa nr 214. Celem programu jest wyrównywanie szans edukacyjnych i społecznych dzieci w wieku 6-18 lat uczęszczających do szkół na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, poprzez udział dzieci, rodziców i nauczycieli w działaniach projektu. Projekt jest realizowany we współpracy z: Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy, Szkołą Podstawową nr 187, Szkołą Podstawową nr 283, Szkołą Podstawowa nr 214, Ośrodkiem Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany i innymi instytucjami wspierającymi edukację i wychowywanie dzieci oraz wsparcie rodziny.
         Realizatorami projektu są doświadczone bielańskie organizacje pozarządowe:
        – Stowarzyszenie Rodziców i Nauczycieli „Aktywna szkoła”,
        – Stowarzyszenie Twórczych Pedagogów „Stara 4”,
        – Fundacja Bene Vobis,
        – Stowarzyszenie „Mamy Czas”,
        – Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Chomiczówka”,
        – Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Mazowiecki,
        – Uczniowski Klub Sportowy „G-8 Bielany”.

Informacje pochodzą ze strony https://mamyczas.wordpress.com/bielanska-stonoga/