• Trening skutecznego rodzica wg T. Gordona

• 23.04.2018 20:23
      • Szanowni Opiekunowie,
        Zapraszamy na warsztaty doskonalenia umiejętności rodzicielskich – TRENING SKUTECZNEGO RODZICA WG. T. Gordona.
        Warsztat dedykowany rodzicom dzieci w wieku 6-10 lat, którzy mają wątpliwości, co do stosowanych przez siebie metod wychowawczych w procesie wychowywania dziecka, a ogarniająca ich coraz częściej bezradność w relacjach z nim sprawia, że nie wiedzą co robić. Trening Skutecznego Rodzica to specjalny zestaw umiejętności komunikacyjnych i zbiór porad pomagający rodzicom rozwiązywać wszystkie konflikty z dziećmi ku obopólnej satysfakcji. Co zyskasz?: Nowe umiejętności! - rozwiązywania konfliktów potrzeb i wartości; pomagania i aktywnego słuchania; wyrażania siebie i używania wielu rodzajów komunikatów typu ja; rozpoznawania po czyjej stronie leży problem; konfrontacyjnych i stawiania granic; tworzenia zasad w rodzinie, które będą przestrzegane przez dzieci; radzenia sobie ze stresem i złością. Zbudujesz zdrowsze relacje z własnym dzieckiem!
        Zajęcia prowadzone są w sposób interaktywny z wykorzystaniem krótkich prezentacji, ćwiczeń, dyskusji i indywidualnych wypowiedzi uczestników.
        Grupie od 10 do 15 osób.

KIEDY: od 07 maja 2018 r.(poniedziałki).  W godzinach:18:30-21.30
        GDZIE: Stowarzyszenie „Mamy Czas”, al. Zjednoczenia 19
        Cykl warsztatowy: 3 spotkania  x 8 h zegarowych