• Konkurs na blog młodego podróżnika - Chile

• 26.01.2019 21:27
      • Konkurs na przygotowanie bloga młodego podróżnika - Chile

Liceum Jose Marti mieszczące się niedaleko naszej szkoły organizuje konkurs dla klas VII-VIII.
        Zadaniem jest przygotowanie Bloga młodego podróżnika – Chile, kraj długi niczym droga życia: geografia i kultura”.
        Zespoły (składające się maksymalnie z trzech uczniów) przedstawiają Komisji Szkolnej pracę pod postacią: Dziennika w formie bloga z wykorzystaniem technik audio/video, w formacie umożliwiającym publikację na stronie internetowej organizatora konkursu.
        Komisja Szkolna ocenia prace i wybiera maksymalnie pięć, które będą reprezentować szkołę w II etapie konkursu. Uczniowie przygotowują pracę w języku polskim. W ich przypadku przygotowanie i prezentacja prac z elementami w języku hiszpańskim będzie dodatkowym atutem.

Termin na wykonanie prac to 28.03.2019

Zachęcam do udziału w konkursie.
        Maria Strus
      • II etap – wojewódzki - ocena nadesłanych przez szkoły prac przez Komisję Konkursową, uwzględniająca oryginalność oraz aspekt wizualny i merytoryczny prac. Autorzy wybranych prac zostaną zaproszeni do udziału w III etapie konkursu.
        III etap – finałowy – ocena 3-5 minutowych prezentacji prac konkursowych. Przygotowana przez uczestników prezentacja ma przedstawić ich blog pozostałym uczestnikom finału.

Więcej informacji zamieszczone jest na stronie internetowej Liceum Jose Marti.