• Gatunki programów telewizyjnych

• 13.01.2019 19:08
      • Kolejne zadanie wykonane. Dzieci znają i oglądają różne programy telewizyjne. Czas przed telewizorem uczniowie spędzają zarówno sami jak i z rodziną lub rodzeństwem. Kilkoro dzieci nie znało określenia "talent show", ale po wyjaśnieniach co to za rodzaj programu wszyscy byli w stanie wymienić nazwę takiego programu.
        Prezentacja scenek sprawiła dzieciom wiele radości. Grupy nie miały odgórnie narzuconych informacji i rodzajów talentów jaki miały zaprezentować, a dzięki zgodnej współpracowały wszyscy zaprezentowali się bardzo profesjonalnie. W grze dzieci bez problemu przydzielały nazwy różnych gatunków programu TV do kategorii rozrywka i informacja. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zadanie.