• Prawo

• 13.01.2019 19:14
      • Uczniowie klasy 1 bez problemu rozszyfrowali słowo PRAWO i potrafili powiedzieć co ono oznacza oraz kto je ustanawia. Wiersz o prawach dziecka był bardzo przydatny. Po przeczytaniu go wszyscy z łatwością wymieniali swoje prawa. Kolejne zadanie związane z gwiazdą szeryfa było bardzo interesujące, ale nie obyło się bez problemów. Niektórzy nie wiedzieli jak za pomocą obrazka przedstawić prawo do informacji. Ostatecznie wszystkie grupy wykonały zadanie, a przedstawiciele zaprezentowali wyniki wspólnej pracy. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały prezent od Julki i Kuby, którym były stroje dla Psotnika. Zdecydowanie wygrał strój Batmana i wąsy. Psotnik otrzymał też nowe imię "Dyrektorek". Wszyscy z niecierpliwością czekamy na ciąg dalszy przygód z Psotnikiem.