• Fakt czy opinia?

• 13.01.2019 19:09
      • To nie takie proste, ale po wyjaśnieniu obydwu pojęć daliśmy radę. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali audiobooka "Przygody Tomka Sawyera". Uczniowie potrafili wyrazić swoją opinię na temat audiobooka oraz podać fakty związane z pierwszym rozdziałem przygód Tomka. Dzieci wyraziły chęć posłuchania kolejnych rozdziałów o przygodach Tomka. Następne zadanie polegało na poszukiwaniu skarbów Tomka w które wszyscy bardzo się zaangażowali i szybko je znaleźli. Podczas wyrażania opinii o skarbach Tomka dzieci same zauważały, że nie każdemu podobało się to samo. Nagroda od Kuby i Julki była ogromnym zaskoczeniem dla dzieci i sprawiła mnóstwo radości. Problem pojawił się przy wyborze postaci Psotnika i imieniu dla niego. Dzięki głosowaniu udało się stworzyć naszego Psotnika. Czekamy na kolejne zadanie.