• Szanowni Państwo! Szkolny wolontariat pragnie włączyć się w akcję "Nie Bądź Sknera Kup Pampera". Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie naszych działań w tej cudownej, niosącej pomoc niemowlakom akcji.

Świąteczna akcja charytatywna Wspierająca malutkie dzieci, chore, porzucone i potrzebujące.

Wspieramy cudowne miejsca i organizacje:
    - Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku
    - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Kraszewie-Czubakach
    - organizację społeczną Misja Pomocy.
    Zbieramy dary rzeczowe m.in. pampery, chusteczki słoiczki, kosmetyki i chemię dla niemowląt itp.

Dary zbieramy do 15.12.2019r.
    Można je przynosić do sali 116, 16, 21.
    Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu
    06.11.2019 22:17 | więcej »
  • Nasza Szkoła uczestniczy w Akcji Gorączka Złota – Detektyw Grosik. Akcja ta polega na zbieraniu złotych monet o nominale 1, 2, 5-groszowych, które po zważeniu i przeliczeniu zostaną przeznaczone dla najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży z Warszawy. W tym roku Warszawska Grupa Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK przede wszystkim skieruje zebrane środki na akcję letnią dla dzieci i wyprawki szkolne. Wolontariusze w naszej szkole na bieżąco będą zbierali grosiki do specjalnie przygotowanej puszki. Akcja jest całoroczna serdecznie zachęcamy do udziału.
    14.10.2019 21:27 | więcej »
  • Zapraszamy gorąco wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w zbiórce przyborów szkolnych tj. długopisy, kredki, flamastry, farby, zeszyty itp. dla dzieci z Ogniska Bielany, mieszczącego się przy ulicy Broniewskiego 55. Przyda się każdy dar, ofiarowany od serca ! Zbiórka będzie prowadzona od września do listopada. Dary prosimy przynosić do sali 21.

autor tekstu: Sylwia Bobrowska
    12.10.2019 19:53 | więcej »
  • Szanowi Państwo,
    W szatni przy wieszakach stanęła tuba na ubrania. Każdy z nas w domu ma mnóstwo rzeczy, które inna potrzebująca rodzina mogłaby wykorzystać. Proszę o wrzucanie do tuby ubrań, pościeli, koców i innych tekstyliów w dobrym stanie.
    Akcja jest całoroczna.
    autor tekstu: Paulina Piasecka - Bartczak
    12.10.2019 19:39 | więcej »
  • Szanowni Państwo w ramach Wolontariatu włączyliśmy się w "Zbiórkę Korków dla Czarka".

Czarek jest niepełnosprawnym chłopcem, przed którym wiele wyzwań i starań by być sprawnym i choć odrobinę dorównać rówieśnikom.

Korki będą zbierane przez cały rok i systematycznie oddawane.

W czterech miejscach w szkole wystawione są czarno-szare pudełka z gwiazdkami z informacją o zbiórce i możliwością przekazania 1%.
    Pudełka są: w szatni - przy kontenerze,
    -na parterze na stoliku przy sekretariacie,
    -na pierwszym piętrze przy gabinecie wicedyrektorów,
    -w sali 116.

Większe ilości bardzo proszę przekazywać bezpośrednio opiekunom Szkolnego Koła Wolontariatu.

NAKRĘĆ SIĘ NA POMAGANIE, WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ!
    autor teksu: Paulina Piasecka - Bartczak
    12.10.2019 19:17 | więcej »