• Ogólnopolski Konkurs "Lodówka wymyślona na nowo- rozwiązanie przyszłości"

• 12.10.2019 19:35
      • Serdecznie zapraszam uczniów kl. 1-3 do udziału w ogólnopolskim konkursie
        ,,Lodówka wymyślona na nowo- rozwiązanie przyszłości".

Głównym celem projektu jest zwrócenie uwagi najmłodszych na problem marnotrawienia żywności oraz odpowiedniego jej przechowywania.

Dzieci uczestniczące w konkursie mają przygotować pracę plastyczną na zadany temat lub model przyszłościowej lodówki.

Format pracy: A3 lub model o maksymalnych rozmiarach 40cmX25cmX25cm (wysokość x szerokość x głębokość).
        Technika wykonania pracy dowolna: malarstwo, grafika, rysunek, lub z użyciem materiałów trwałych tj. plastelina, modelina, bibuła, karton, drewno, metal, itp.

Na odwrocie pracy plastycznej należy nakleić uzupełnioną metryczkę. W przypadku modeli metryczkę należy dołączyć w kopercie.

Prace należy dostarczyć do pani Moniki Stapińskiej do sali 21, do 28.10.19 r.
        autor tekstu: Monika Stapińska