• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Logo Szkolnego Klubu Wolontariatu"

• 06.11.2019 22:39
      • Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Logo Szkolnego Klubu Wolontariuszy”. Organizatorem jest SP nr 279 w Warszawie.

Przedmiotem Konkursu jest wykonanie projektu LOGO, który będzie zawierał treść związaną z promocją WOLONTARIATU.

2.Zwycięska praca zostanie wyłoniona przez Komisją Konkursową. Podstawowym kryterium oceny będzie zgodność projektu z wymaganiami wskazanymi w REGULAMINIE, estetyka pracy oraz oryginalność.

Konkurs odbywa się w kategoriach wiekowych:
        -kategoria I- uczniowie klas I-III
        -kategoria II – uczniowie klas IV- VIII

• Prace konkursowe powinny być:
        -wykonane indywidualnie i samodzielnie,
        -w formacie maksymalnie A5,
        -nieoprawione,
        -wykonane techniką dowolną – płaską, umożliwiającą zeskanowanie, jako LOGO promujące działalność Klubu Wolontariuszy.

Rozdanie nagród: 5 grudnia 2019 r. (w dniu obchodów Dzielnicowego Dnia Wolontariusza w SP 279 w Warszawie, w godzinach 16.00-19.00)

Wystawa pokonkursowa: 2-6 grudnia 2019r.
        Komisja Konkursowa, podczas obrad, wybierze jedną zwycięską pracę oraz 6 prac wyróżnionych.

Prace należy składać do 26.11.19 r. do godz. 15:00 w sali 21.
        Monika Stapińska, Sylwia Bobrowska, Paulina Piasecka-Bartczak, Agnieszka Grzesik
        autor: Monika Stapińska