• Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony święty"

• 24.10.2019 19:01
      • Serdecznie zapraszamy uczniów klas I- VIII do udziału w konkursie pt. "Mój ulubiony święty."

Cele konkursu:
        - wskazywanie pozytywnych wzorców postępowania,
        - zachęcenie uczniów do poznania postaci świętych
        - wzmacnianie świadomości istnienia dobra w każdym człowieku
        - rozwijanie wyobraźni, wrażliwości i zdolności plastycznych uczniów
        - integracja międzyszkolna

• Regulamin konkursu:
        1. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I - VIII.
        2. Każdy uczestnik konkursu wykonuje pracę plastyczną na temat: „Mój ulubiony święty”.
        3. Prace formatu A3 lub A4 mogą być wykonane dowolną techniką i mają przedstawiać postać wybranego świętego w dowolnej sytuacji z Jego życia.
        4. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną, samodzielnie wykonaną pracę.
        5. Każdą pracę należy opisać na odwrocie w następujący sposób: imię, nazwisko, klasa oraz
        jaki święty znajduje się na obrazku.
        6. Prace konkursowe należy dostarczyć do 31 października do sali 211 lub nauczycielowi religii.
        7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 listopada 2019.
        8. Liczyć się będzie samodzielność, estetyka pracy oraz oryginalność pomysłu.
        9. Każdy uczestnik konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom, a autorzy prac nagrodzonych dodatkowo nagrody niespodzianki.
        10. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na tablicy religijnej obok sali 211.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie - Monika Nogalska, Marta Włodowska, Joanna Ziemba.

autor tekstu: Joanna Ziemba