• Dzielnicowy konkurs recytatorski "Wierszyki łamiące języki" - wyniki

• 22.05.2019 22:41
      • Do czwartej edycji konkursu przystąpili uczniowie z 12 bielańskich szkół podstawowych.  W kategorii  klas I wystąpiło 26 uczniów, w kategorii klas II-III – 24.
            Dziękujemy panu burmistrzowi Grzegorzowi Pietruczukowi – współorganizatorowi konkursu, a także wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz licznie zgromadzonej publiczności za przybycie, wspólne odkrywanie i podziwianie młodych talentów recytatorskich!

Laureaci pierwszej kategorii – uczniowie klas I

1. Łucja G., kl. 1d, SP 289
            1. Jakub T., kl. 1c, SP 77

2. Zofia P., kl. 1b, SP 352

3. Gabriela Ch., kl. 1c, SP 289
            3. Maria T., kl. 1d, 352
            3. Stanisław K., kl. 1b, SP 80
            3. Aleksandra D., kl. 1b, SP 77

Laureaci drugiej kategorii – uczniowie klas II – III

1. Alicja O., kl. 2a, SP 352
            2. Malwina S., kl. 2d, SP 289
            3. Dagmara Z., kl. 2a, SP 370

GRATULUJEMY!!!

• Informujemy, że laureatami szkolnego etapu Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego dla klas I-III "Wierszyki Łamiące Języki" zostali uczniowie:

KLASY I:
                1. miejsce - Cezary J., kl. 1b
               2. miejsce - Monika A., kl. 1b
               3. miejsce - Lena K., kl. 1b

KLASY II-III:
               1. miejsce - Emilia R., kl. 2b
              2. miejsce - Marcelina K., kl. 2a
              3. miejsce - Zuzanna K., kl. 3a

DZIELNICOWY KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS I-III
        WIERSZYKI ŁAMIĄCE JĘZYKI

Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w dzielnicowym konkursie recytatorskim Wierszyki łamiące języki, którego organizatorem i gospodarzem jest nasza szkoła.
        • Pierwszy etap - eliminacje szkolne odbędą się 19 marca o godz. 9.00 w szkolnej bibliotece. Zapraszamy uczniów, którzy będą reprezentować swoją klasę  (maksymalnie troje uczniów z każdej klasy).
        • Drugi etap, dzielnicowy - przesłuchanie uczestników konkursu z bielańskich szkół podstawowych nastąpi 9 kwietnia o godz. 17.00 w sali gimnastycznej.
        • Finał oraz uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się 16 kwietnia o godz. 17.00 w naszej szkole.

Regulamin(4).pdf