• Zbiórka orzechów i żołędzi dla Warszawskiego ZOO

• 17.10.2021 18:00
            • Nasi uczniowie dzielnie wspierają Warszawskie ZOO.
              Foto albumie uczeń klasy 4a i uczennice 7d.

Przypominamy, że ZOO w ramach miesiąca Dobroci dla Zwierząt informujemy, że nasze warszawskie ZOO prowadzi zbiórkę żołędzi, orzechów włoskich i laskowych!
              Akcja trwa od do uzbierania:
              - 3000 kg żołędzi
              - 400 kg orzechów włoskich
              - 200 kg laskowych.
              UWAGA!!! Kasztanów ZOO nie przyjmuje!
              Żołędzie i orzechy możecie dostarczać do Warszawskiego ZOO:
              - CODZIENNIE od poniedziałku do niedzieli
              - w godzinach 7.00-19.00
              - przy wejściach u ochrony od strony ul. Ratuszowej i Mostu Gdańskiego.
              Celem akcji jest edukacja dotycząca żywienia zwierząt, chęć rozwijania zachowań proekologicznych, wrażliwości na los zwierząt oraz nauka wykorzystywania zasobów przyrody.
              Pamiętajcie, by trochę żołędzi zostawić mieszkańcom parków i lasów. Żołędzie są przysmakiem sójek, wiewiórki też nimi nie gardzą, a dla jeleni, dzików i saren jesienny wysyp żołędzi to czas uczty. Prosiliśmy: nie zbierajcie do ostatniego żołędzia!
              Bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie i udział w akcji!
              Jeśli któryś z uczniów zdecyduje się jeszcze oddać żołędzie lub orzechy na rzecz ZOO uprzejmie poprosimy o przesłanie fotorelacje z przekazania darów.

Szkolny Wolontariat
            • Zbiórka na rzecz Przytuliska Znajdki

• 17.10.2021 17:54
            • W związku z miesiącem dobroci dla zwierząt.
              Szkolny Wolontariat ogłasza zbiórkę na rzecz Przytuliska Znajdki karmy, środków czystości itp.
              Każdy może stać się darczyńcą oddając przysmaki, karmę, szczotki, szampony itp. na rzecz pupili.

Rzeczy można przynosić do sali 117 i 207.

Akcja potrwa do końca listopada 2021r.
            • Miesiąc dobroci dla zwierząt

• 17.10.2021 17:04
            • 4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Podczas Światowego Dnia Zwierząt wiele organizacji w Polsce zwraca uwagę na los zwierząt domowych i hodowlanych.

My również przychylamy się do idei zadbania o los naszych braci mniejszych.
              Wszystkie zwierzęta zasługują na odpowiednie traktowanie i otoczenie je opieką.

Samorząd Uczniowski wraz z Wolontariatem ogłasza miesiąc październik Miesiącem Dobroci dla zwierząt.

• 24.09.2021 14:35
            • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania został ogłoszony przez Polską Izbę Książki po raz pierwszy we wrześniu 2001 roku, cztery miesiące po rozpoczęciu naszej kampanii czytania dzieciom, gdy temat czytania na głos stał się społecznie dostrzeżony.

Proponujemy, by zainaugurować tego dnia codzienne głośne czytanie dzieciom.
              Zachęcamy wszystkich do czytania w domu i dokumentowania tego w formie zdjęć!
              A wolontariuszy zachęcamy do czytania w klasach, starsi koledzy młodszym, rodzice dzieciom.
              Chętne osoby prosimy by zgłosiły się do Opiekunów Wolontariatu w celu omówienia szczegółów.
            • Koło Teatralne

• 24.09.2021 14:28
            • Szkolny Wolontariat zachęca do udziału w Kole Teatralnym.
              W środy od godziny 15:50 w sali 117.

Pierwszym przedsięwzięciem koła będzie udział w uroczystości 25-lecia Pól Nadziei.

Chętne dzieci, które chcą zmierzyć się w roli małych aktorów, piosenkarzy, tancerzy, scenorgrafów zapraszamy do wspólnej zabawy!