Rok szkolny 2019/2020 Rok szkolny 2018/2019 Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016

Osiągnięcia

Rok szkolny 2016/2017

     

                                            Sukcesy uczniów na szczeblu dzielnicy

 

Rodzaj konkursu

Efekty

Konkurs recytatorski „Poezja Powstania Warszawskiego”

I miejsce J.W.

III miejsce P.Z.

Konkurs czytelniczy „Henryczek” kl II

 I miejsce

Konkurs czytelniczy „Henryczek” kl III

 I miejsce

IV Bielański Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

I miejsce

Konkurs Ortograficzny „ I Ty możesz zostać mistrzem ortografii”

II i III miejsce

Świetliczek” - Nasi Skrzydlaci Przyjaciele – Ptaki”

II miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy Szkół Podstawowych               w szachach

II miejsce

Konkurs Bielański „Żyjmy zdrowo”

III miejsce

Dzielnicowy Konkurs Matematyczny "Maraton Matematyczny"

III miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy Szkół Podstawowych

w Badmintonie chłopców

II miejsce

Konkurs Języka Angielskiego "Brain Teaser"

Przejście 3 uczniów do II etapu konkursu

Konkurs Języka Angielskiego w połączeniu z matematyką "Fun with Maths"

Przejście do drugiego etapu 1 ucznia

Dzielnicowa Mała Olimpiada Matematyczna

Wyróżnienie

Klasyfikacja generalna Mistrzostw Bielan w Sportach indywidualnych

i zespołowych

V miejsce

Konkurs Polonistyczny „Mądrej głowie dość dwie słowie”

Wyróżnienie

Bielańska Ósemeczka – Klub Ośmiu Wspaniałych

Wyróżnienie

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy Szkół Podstawowych w mini piłce nożnej dziewcząt

V miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy Szkół Podstawowych w mini piłce nożnej chłopców

VI miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy Szkół Podstawowych               w Badmintonie dziewcząt

V miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy Szkół Podstawowych               w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt

IV miejsce

Turniej Bielański w piłce nożnej „Dziewczyny grają”- dziewczęta

IV miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy Szkół Podstawowych                w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców

XXII miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany - "Gry i zabawy ruchowe klas  I- IV"( Gabriela Piotrowicz, Askhab Mutsukhaev, Kacper Mikołajewski, Julia Obuchowicz)

X miejsce

Bielański Konkurs "Moja mała Ojczyzna" ( Gabriela Piotrowicz, Ida Maciejewska, Michalina Dłużniewska)

V miejsce

Udział w Mistrzostwach Dzielnicy Bielan w  biegach przełajowych- sztafeta 10x 800m dziewcząt i chłopców

dziewczęta- IV miejsce

chłopcy- VI miejsce

Udział w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców .

dziewczęta- V miejsce

chłopcy- V miejsce

Udział w Mistrzostwach  Dzielnicy Bielan w Grach i Zabawach Ruchowych

 dla klas II- IV.

miejsca X-XIV

Udział w I Turnieju piłki nożnej dziewcząt o Puchar Burmistrza Bielan

miejsce 3, najlepsza zawodniczka turnieju została J. D. z kl. 5a

Udział w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w mini koszykówce chłopców i dziewcząt -

dziewczęta- miejsce 6

chłopcy- miejsce 5

„Najpiękniejsza pocztówka Bożonarodzeniowa”      SP nr 53

Laureat konkursu Z.K. IIC

 

 

Sukcesy uczniów  na szczeblu miasta

 

Rodzaj konkursu

Efekty

Konkurs matematyczny Mazowieckie Talenty

J.B. kl. VIb - zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego

Warszawska Olimpiada Młodziezy w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych

5 miejsce w Warszawie

III edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej zorganizowanego przez Gimnazjum nr 39

Udział jednego ucznia z kl. VI-tej - dyplom uczestnictwa

Warszawski Konkurs Matematyczny”Mała Olimpiada Matematyczna”

Wyróżnienie

 

                                                                                                                           

Sukcesy uczniów na szczeblu krajowym

 

Rodzaj konkursu

Efekty

 Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego WORDCHAMPION 2016 organizowany przez TopEducom, Łódź.

A.M. kl. Va  IX miejsce

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

K.H.z klasy VIa - VIII miejsce

XII Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego

II miejsce - zespół Rex 1

                                                                                                                     

Sukcesy uczniów na szczeblu międzynarodowym

 

Rodzaj konkursu

Efekty

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Pangea"

III miejsce

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

1 wynik bardzo dobry

7 wyróżnień

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza w Warszawie
    ul. Leopolda Staffa 21
    01-884 Warszawa

    adres e-mail: sp187@edu.um.warszawa.pl
  • Sekretariat szkoły: 022/ 834 - 03 - 87; fax: 022/ 834 - 03 - 87
    Pedagog szkolny: 022/ 834 - 20 - 13
    Sekretariat:101
    Pedagog:110
    Pielęgniarka:109
    Oddział przedszkolny:105
    Kierownik świetlicy:107
    Świetlica dół:106
    FAX:102

Galeria zdjęć