• Zarządzenia dyrektora szkoły

•
        1. Uczniowie  obowiązkowo muszą zmieniać obuwie (oznakowane słowem „Szkoła” -  tenisówki, kapcie na gumowej podeszwie lub klapki). Nie wolno chodzić po szkole w butach typu "Adidas".
        2. Strój uczniowski powinien być schludny, estetyczny. Na uroczystości szkolne obowiązuje strój galowy.
        3. Zabrania się żucia gumy na terenie szkoły.
        4. Zabrania się noszenia przez dzieci ostrych i niebezpiecznych  przedmiotów i zabawek (scyzoryków, pistoletów, kapiszonów, korków, petard itp.)
        5. Uczniowie  wchodzą do szkoły wejściem przez szatnię.
        6. Rodzice odprowadzający dzieci powinni pożegnać się z nimi w szatni.
        7. Rodzice odbierający dzieci ze świetlicy korzystają z domofonu przy sekretariacie.
        8. Każdy z rodziców ma obowiązek zostawić u wychowawcy aktualny telefon i adres kontaktowy.
        9. W razie nagłych zachorowań lub wypadku,  dziecko musi być odebrane osobiście przez rodzica/opiekuna/ lub osobę upoważnioną na piśmie przez rodzica.
        10. Dziecko chore musi być odebrane ze szkoły przez rodzica /opiekuna/ lub osobę upoważnioną na piśmie.
        11. Nauczyciele przyjmują rodziców w dni otwarte lub na konsultacjach po wcześniejszym umówieniu się. Ze względu na konieczność pełnienia dyżurów przez nauczycieli prosimy o nie absorbowanie ich podczas przerw lekcyjnych.
        12. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają materialnie rodzice.

NIE DOSTOSOWANIE  SIĘ UCZNIÓW DO W/W ZARZĄDZEŃ SPOWODUJE  OBNIŻENIE OCENY  ZACHOWANIA.