• Kiermasz charytatywny

• 12.06.2022 13:11
      • Klasa 4B w ramach realizacji projektu społecznego "Ja młody obywatel" zorganizowała kiermasz charytatywny pod uroczą nazwą "Wesprzyj dzieciaki - Dokram zwierzaki" z książkami, pluszakami i przepysznymi wypiekami przygotowanymi przez rodziców i dzieci ze wszystkich klas.
        Kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, a także rodziców. Wszystkie przygotowane wcześniej rzeczy i wypieki można było zakupić za symboliczną kwotę. A środki, które udało się zebrać dzieciaki zaangażowane w projekt przeznaczą na zakup karmy i środków czystości dla zwierzaków ze schroniska.

Wszystkim w imieniu dzieciaków z klasy 4b bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i chęć wsparcia zbiórki!

Foto galeria