Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Małgorzata Badeńska - Onyśk technika
 
 
Rafał Barszcz historia
 
 
Jolanta Bazydło fizyka, matematyka, informatyka
 
 
Monika Berlińska - Jaszcz język polski, język polski dla cudzoziemców
 
 
Sylwia Bobrowska wychowawca odziału przedszkolnego
 
 
Anna Bogdanowicz nauczyciel wspomagający, terapia pedagogiczna
 
 
Jacek Chrobak nauczyciel wspomagający, logopeda
 
 
Marta Czech nauczyciel wspomagający
 
 
Grażyna Czerniakowska wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający
 
 
Jacek Gałkiewicz pedagog
Dyrektor szkoły
 
 
Jolanta  Gawrońska język polski, historia
 
 
Daniel Gągała wychowanie fizyczne
 
 
Marta Gocławska język polski
 
 
Agnieszka  Gorzkowska język angielski
 
 
Małgorzata Górska edukacja wczesnoszkolna
 
 
Agnieszka Grzesik wychowawca świetlicy
 
 
Anna Idzik język polski
 
 
Małgorzata Idzikowska wychowawca świetlicy
 
 
Anna Jabłonowska edukacja wczesnoszkolna
 
 
Małgorzata Jaczewska wychowawca świetlicy, język polski
 
 
Marta  Jakubowska biblioteka, doradztwo zawodowe
 
 
Ewa Jasińska logopeda
 
 
Małgorzata  Jędrusik przyroda, geografia
 
 
Dorota Jung wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, SI
 
 
Jolanta Kałuża wychowawca świetlicy
 
 
Agata Kluczyńska WOS
 
 
Karolina Kocia nauczyciel wspomagający
 
 
Wiesław  Koczywąs język angielski
 
 
Aneta Kołtunowska matematyka
 
 
Milena Kowalczyk nauczyciel wspomagający
 
 
Marta Kownacka wychowanie fizyczne
 
 
Jadwiga Kozłowska integracja sensoryczna, terapia pedagogiczna
 
 
Tamara Kożlakiewicz matematyka
 
 
Karolina  Kraszewska przyroda, biologia, wdż
 
 
Katarzyna Kroczewska nauczyciel wspomagający
 
 
Anna Kucharska j. angielski
 
 
Tomasz Kucharski nauczyciel wspomagający
 
 
Monika Kwiatkowska matematyka
 
 
Martyna Leśniewska nauczyciel wspomagający
 
 
Ewa Lisiowska edukacja wczesnoszkolna, j. angielski
 
 
Marcin Łucka wychowanie fizyczne
 
 
Małgorzata  Ługowska muzyka, plastyka
 
 
Izabela Michalska wychowawca odziału przedszkolnego
 
 
Danuta Mroczek chemia, matematyka
 
 
Monika Nogalska edukacja wczesnoszkolna, religia
 
 
Anna Nowak matematyka
 
 
Agnieszka Nożykowska pedagog
 
 
Marta Pawelczyk j. polski dla cudz., nauczyciel wspomagający
 
 
Agnieszka Pawlak przyroda, chemia, EDB
 
 
Paulina Piasecka-Bartczak etyka, wdż
 
 
Aleksandra Pręgowska nauczyciel wspomagający
 
 
Lidia Romańska edukacja wczesnoszkolna
 
 
Maria Rzepka - Słomczyńska edukacja wczesnoszkolna
 
 
Grażyna Sasin język polski
 
 
Marta Sędek
kierownik świetlicy
 
 
Joanna Sobczak nauczyciel wspomagający
 
 
Bożena Sołdek j. niemiecki
 
 
Karolina Sołtysik psycholog
 
 
Łukasz Stachura nauczyciel wspomagający, SI
 
 
Żaneta Stankiewicz nauczyciel wspomagający
 
 
Maria Strus j. hiszpański
 
 
Joanna Surówka nauczyciel wspomagający
 
 
Marta Szafranek terapia pedagogiczna
 
 
Katarzyna Szostak edukacja wczesnoszkolna
 
 
Karolina Szulgo nauczyciel wspomagający
 
 
Ewelina Tatoń matematyka, informatyka
zastępca dyrektora szkoły
 
 
Dorota Thel - Bielańska nauczyciel wpomagający
 
 
Magdalena Trudzik edukacja wczesnoszkolna
 
 
Ewa Trzaskalska - Rosiak nauczyciel wspomagający
 
 
Anna Wasiluk rewalidacja
 
 
Anna Wielecka biblioteka
 
 
Tomasz Wiśniewski informatyka
zastępca dyrektora szkoły
 
 
Bartosz Wiśniewski nauczyciel wspomagający
 
 
Marta Włodowska religia
 
 
Aneta Wychowaniec wychowawca świetlicy
 
 
Monika Zaleska wychowawca świetlicy
 
 
Joanna Ziemba język angielski, religia

Oferty pracy w naszej szkole

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza w Warszawie
    ul. Leopolda Staffa 21
    01-884 Warszawa

    adres e-mail: sp187@edu.um.warszawa.pl
  • Sekretariat szkoły: 022/ 834 - 03 - 87; fax: 022/ 834 - 03 - 87
    Pedagog szkolny: 022/ 834 - 20 - 13
    Sekretariat:101
    Pedagog:110
    Pielęgniarka:109
    Oddział przedszkolny:105
    Kierownik świetlicy:107
    Świetlica dół:106
    FAX:102

Galeria zdjęć