• Koncert świąteczno- noworoczny

• 16.01.2024 09:59
      • 11.12.2023r. odbył się koncert świąteczno- noworoczny połączony ze wspólnym kolędowaniem. W szkole zgromadzili się uczniowie, rodzice, dziadkowie, nauczyciele, a także zaproszeni goście. Kolędowanie rozpoczęli nauczyciele, którzy razem z dyrektorem wykonali piosenkę: "Jest taki dzień". Wspólne kolędowanie było przeplatane pięknymi występami dzieci. Całość prowadzili uczniowie naszej szkoły. W czasie kolędowania wystąpiły dzieci z Przedszkola 182 i Przedszkola 301. Usłyszeliśmy też utalentowanych uczniów z zespołu fletowego prowadzonego przez p. Małgorzatę Ługowską, zespołu gitarowego prowadzonego przez p. Wiesława Koczywąsa. Dzieci z klasy IV a i Klasy III c wykonały śwąteczne piosenki. Uczniów przygotowały wychowawczynie: Sylwia Bobrowska i Kamila Zaręba. W czasie kolędowania wystąpiły też dzieci z zespołu tanecznego:"Rex" prowadzonego przez p. Beatę Szczepańśką. Cieszymy się, że mogliśmy razem kolędować i podziwiać dziecięce talenty.

Dziękujemy organizatorom, przybyłym gościom, młodym artystom, wolontariuszom za piękny kolędowy wieczór. Do zobaczenia za rok!

Foto relacja