• Konkurs na blog młodego podróżnika - Chile

26.01.2019 21:27
      Konkurs na przygotowanie bloga młodego podróżnika - Chile

Liceum Jose Marti mieszczące się niedaleko naszej szkoły organizuje konkurs dla klas VII-VIII.
      Zadaniem jest przygotowanie Bloga młodego podróżnika – Chile, kraj długi niczym droga życia: geografia i kultura”.
      Zespoły (składające się maksymalnie z trzech uczniów) przedstawiają Komisji Szkolnej pracę pod postacią: Dziennika w formie bloga z wykorzystaniem technik audio/video, w formacie umożliwiającym publikację na stronie internetowej organizatora konkursu.
      Komisja Szkolna ocenia prace i wybiera maksymalnie pięć, które będą reprezentować szkołę w II etapie konkursu. Uczniowie przygotowują pracę w języku polskim. W ich przypadku przygotowanie i prezentacja prac z elementami w języku hiszpańskim będzie dodatkowym atutem.

Termin na wykonanie prac to 28.03.2019

Zachęcam do udziału w konkursie.
      Maria Strus
    • I Konkurs "Angielski na wesoło" dla Szkół Przyjaznych Uczniom z Dysleksją

23.04.2018 16:03

Zapraszamy uczniów z klas IV-V oraz VI-VII
      uczęszczających na zajęcia terapii pedagogicznej
      do udziału w I Konkursie Angielski na wesoło dla Szkół Przyjaznych Uczniom z Dysleksją.

Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.
      Zgłoszenia przyjmuje p. Agnieszka Gorzkowska oraz p. Wiesław Koczywąs do 10 maja 2018 r.
      Szczegóły konkursu w załącznikach oraz u p. Katarzyny Rus.