• Zakończenie roku klas ósmych

• 20.06.2024r. odbyło się zakończenie roku klas ósmych.

Wspaniali ósmoklasiści wyfrunęli z gniazdka.

Idźcie w świat, bądźcie szczęśliwi!

Powodzenia!

• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Klasy 8 - 20 czerwca 2024r. (czwartek) godz. 17.30 (sala gimnastyczna)

Klasy 1-4 - 21 czerwca 2024r. godz. 8.30 (1-2 sale lekcyjne, 3-4 sala gimnastyczna)

Klasy 5-7 - 21 czerwca 2024r. godz. 9.30 (sala gimnastyczna)

• eTwinning i Erasmus+   jobshadowing w SP 187

• Dzięki inicjatywie i wieloletniej współpracy pani Ewy Lisiowskiej z nauczycielami z różnych krajów (Turcja, Serbia, Włochy, Szwecja, Hiszpania, Portugalia, Estonia, Litwa i Rumunia) w ramach międzynarodowego programu eTwinning niedawno gościliśmy nauczyciela z Turcji. Pan Sener Kalfa uczył się razem z 3b i panią Lisiowską, 2a i panią Krajewską, 1c i panią Bobrowską oraz 1a i panią Grzesik na świetlicy, a także na polskim z 6a i panią Gocławską🙂 Dużą atrakcją była dla niego możliwość obserwacji zajęć korekcyjno-kompensacyjnych u pani Rus. Dla uczniów z klasy 3b i 2a których nauczyciel poznał wcześniej online podczas realizacji projektu międzynarodowego "Outise the box" przygotował quiz z nagrodami 🧐Pan Sener Kalfa przygotował również prezentację dla nauczycieli naszej szkoły na temat systemu edukacji w Turcji oraz zaprezentował jeden z programów motywujących uczniów do nauki - Class Dojo. 3c z panią Zarębą i panią Balińską przeprowadziły z nim wywiad, 100 nurtujących pytań, na które odpowiedzi poznacie już niebawem w najbliższym wydaniu gazetki szkolnej.