Informacje ogólne Karta zgłoszenia dziecka Sprawozdania finansowe Konkursy

Świetlica szkolna dla klas I - VI i oddziałów przedszkolnych

czynna w godz. 7.00-18.00.

Zapisów dokonuje kierownik świetlicy pani Marta Sędek.

Świetliki podzielone są na  grupy, każda grupa przebywa w swoim pomieszczeniu. W przyjaznej atmosferze stworzonej przez wychowawców, dzieci bawią się, uczą i odpoczywają. Miły przytulny nastrój dopełnia estetyczna dekoracja i dużo zieleni. Ogromne znaczenia wychowawcy przykładają do zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa. Czynią to poprzez organizację ciekawych zajęć, stałą obecność zapobiegającą urazom i konfliktom.
      Rodzice powierzając swoje dzieci naszej opiece, mogą spokojnie poświęcić się pracy zawodowej. Mogą być pewni, że ich dziecko będzie zawsze otoczone wszechstronną opieką (czuwanie podczas posiłków, odrabianie lekcji, codzienny pobyt na powietrzu, regeneracja sfery psychoruchowej dziecka poprzez prowadzenie zajęć odprężających i wyciszających).
Atrakcyjne zajęcia częstokroć powodują, że dzieci  chętnie przychodzą przebywają w świetlicy, często nie chcą wracać do domu.
Przedsięwzięcia, które proponujemy w ciągu roku (Dzień Babci, Bal Karnawałowy, Wigilia, Koncert Wiosenny, wycieczki) są okazją do budowania prawdziwej więzi między wychowawcami, dziećmi i ich rodzicami.