Informacje ogólne Karta zgłoszenia dziecka Sprawozdania finansowe Konkursy Numer konta do wpłat

 

Świetlica szkolna dla klas I - VI i oddziałów przedszkolnych

czynna w godz. 7.00-18.00.

Zapisów dokonuje kierownik świetlicy pani Marta Sędek.

        Świetliki podzielone są na  grupy, każda grupa przebywa w swoim pomieszczeniu. W przyjaznej atmosferze stworzonej przez wychowawców, dzieci bawią się, uczą i odpoczywają. Miły przytulny nastrój dopełnia estetyczna dekoracja i dużo zieleni. Ogromne znaczenia wychowawcy przykładają do zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa. Czynią to poprzez organizację ciekawych zajęć, stałą obecność zapobiegającą urazom i konfliktom.
      Rodzice powierzając swoje dzieci naszej opiece, mogą spokojnie poświęcić się pracy zawodowej. Mogą być pewni, że ich dziecko będzie zawsze otoczone wszechstronną opieką (czuwanie podczas posiłków, odrabianie lekcji, codzienny pobyt na powietrzu, regeneracja sfery psychoruchowej dziecka poprzez prowadzenie zajęć odprężających i wyciszających).
Atrakcyjne zajęcia częstokroć powodują, że dzieci  chętnie przychodzą przebywają w świetlicy, często nie chcą wracać do domu.
Przedsięwzięcia, które proponujemy w ciągu roku (Dzień Babci, Bal Karnawałowy, Wigilia, Koncert Wiosenny, wycieczki) są okazją do budowania prawdziwej więzi między wychowawcami, dziećmi i ich rodzicami.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza w Warszawie
  ul. Leopolda Staffa 21
  01-884 Warszawa

  adres e-mail: sp187@edu.um.warszawa.pl
 • Sekretariat szkoły: 022/ 834 - 03 - 87; fax: 022/ 834 - 03 - 87
  Pedagog szkolny: 022/ 834 - 20 - 13
  Sekretariat:101
  Pedagog:110
  Pielęgniarka:109
  Oddział przedszkolny:105
  Kierownik świetlicy:107
  Świetlica dół:106
  FAX:102

Galeria zdjęć