Program profilaktyczny „Więcej wiem, mniej choruję” - Obrazek 1

Nasza Szkoła przystąpiła do Programu Profilaktyki Chorób Zakaźnych pod nazwą:

„Więcej wiem, mniej choruję”

zainicjowaną przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w m.st. Warszawie.

Program będzie realizowany poprzez zorganizowanie oraz przeprowadzenie w oddziałach przedszkolnych i klasach I-III lekcji tematycznych dotyczących chorób, sposobów ich rozprzestrzeniania oraz zasadach  zapobiegania.

Natomiast rodzice, za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus, będą otrzymywać różnorodne informacje na temat wybranych jednostek chorobowych.

Zachęcamy do aktywnego udziału w programie oraz do zapoznania się z niżej zamieszczonymi dokumentami.

List do rodziców!

Rodzicu pamiętaj!