• Projekt z ZUS - Gość na lekcji, Sukces naszych uczennic, Dyplom dla szkoły

• 07.08.2021 10:44
      • Nie mogło być inaczej! W roku szkolnym 2020/2021 również przystąpiliśmy do realizacji Projektu z ZUS. Celem projektu jest upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów. Odbyły się lekcje z Gościem – Pan Emil Wratny z I Oddziału ZUS w Warszawie przeprowadził dla nas zajęcia z obszaru tematyki ubezpieczeń społecznych. Panu Emilowi serdecznie dziękujemy. Zdobyliśmy nowe pokłady wiedzy, więc przystąpiliśmy do udziału w konkursie. I tutaj chwalimy się, ponieważ nasze uczennice z kl. 8c osiągnęły sukces, Amelia R. - I miejsce w etapie regionalnym konkursu dla szkół podstawowych - Projekt z ZUS oraz Zofia P. - wyróżnienie w etapie regionalnym konkursu dla szkół podstawowych - Projekt z ZUS. Gratulujemy!

Tekst i fot. własne/nadesłane Agata Kluczyńska