• Spotkanie z Seniorami w Bielańskim Centrum Wsparcia Seniora

• 16.01.2024 10:01
      • Dzięki współpracy i uprzejmości mieliśmy szansę przedświątecznie odwiedzić Bielańskie Centrum Wsparcia Seniora.Dla wspaniałych seniorów zaprezentowało się Szkolne Koło Tatralne, Klasa 1c, Wolontariusze, Zespół Fletowy i tancerki z Zespołu Rex. Seniorzy mogli liczyć również na moc niespodzianek od rodziców z klasy 1c, którzy upiekli ciastka i ciasteczka dla podopiecznych. Ogromną przyjemność sprawiły również przepięknie zapakowane przez wolontariuszy symboliczne skarpetki, które zostały zebrane dzięki uprzejmości darczyńców w postaci dzieci, nauczycieli i rodziców z naszej szkoły. Ponad to seniorzy otrzymali pięknie wykonane kartki z życzeniami Bożonarodzeniowymi wykonanymi przez Świetlicę Szkolną i klasę 3a. Mamy nadzieję na owocną współpracę i o wiele więcej miłych spotkań z Bielańskimi SUPER Seniorami.