Audiopamiętnik

Tworzenie kreatywnego prezentu dla bliskich to wspaniała sprawa. Audiopamiętnik spodobał się tak bardzo, że dzieci chętnie wykonałyby takie pamiętniki dla kogoś ze swojej rodziny. Podczas wykonywania zadań w dzisiejszym wyzwaniu potrzebna była koncentracja i umiejętność pracy w grupie. Dzieci bez problemu poradziły sobie z wymienianiem dźwięków, które towarzyszą nam w dniu codziennym. Uczniowie wymienili również wiele dźwięków zasłyszanych w klasie. Było ich bardzo dużo i wybraliśmy tylko część z nich do nagrania. Klasa została podzielona w 2 osobowe zespoły i nagrywała wyznaczone dźwięki. Najtrudniej było nagrać "CISZĘ", ale udało się. Wspaniałą zabawą było późniejsze odgadywanie nagranych dźwięków. Wszyscy wiedzą, jakie warunki są potrzebne do nagrania tylko jednego dźwięku i że nie jest to takie proste. Za pomoc Julce i Kubie otrzymaliśmy kolejne elementy garderoby dla Psotnika. Tym razem powstał "Odważny Psotnik".