• Komiks

• 13.01.2019 19:13
      • Powtórka z Psotnikiem przebiegła bardzo sprawnie. Dzieci znają różne media i potrafią je bez problemu wymienić, wiedzą również jakie zmysły są potrzebne przy korzystaniu z nich.
        Uczniom spodobał się audiobook "Calineczka" i byli troszkę rozczarowani, że słuchali tak krótkiego fragmentu, dlatego przy najbliższej okazji dokończymy historię. Większość dzieci była w stanie wymienić tytuły książek i komiksów na podstawie których powstały filmy lub bajki. Kolejne zadanie polegające na przełożeniu treści bajki na komiks wszystkich zainteresowała, do tego stopnia, że dzieci zaczęły tworzyć samodzielnie komiksy. Udało nam się po raz kolejny pomóc Kubie i Julce. Dzięki temu dostaliśmy się już do 4 pomieszczenia i czekamy na nowe zadania.