• Konkurs BÓBR

23.10.2022 20:17
      Zapraszamy do udziału w konkursie BÓBR
      8 listopada - klasy VII - VIII
      9 listopada - klasy IV - VI

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 7 listopada.

Uczniowie danej szkoły, którzy będą brali udział w Konkursie, muszą założyć konta typu Uczeń na platformie www.dzwonek.pl, a następnie dodać je do szkoły. Aby to zrobić, należy przejść do zakładki Moja szkoła i wybrać przycisk Dołącz do szkoły.
      UWAGA! Uczniowie, którzy mają konta na platformie nie zakładają nowego konta.

• Konkurs "Bezpieczna przygoda z Internetem"

04.01.2022 11:36

II Warszawski Konkurs „Bezpieczna przygoda z Internetem” dla uczniów Szkół Podstawowych m.st Warszawy.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy oraz NASK.

Nadrzędnym celem konkursu jest promowanie bezpiecznych zachowań podczas korzystania z Internetu. Pragniemy także zachęcić młodych internautów do refleksji nad kształtowaniem właściwych postaw zachowania w wirtualnym świecie.

Konkurs organizowany jest w trzech grupach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4-6, klasy 7-8.

II_Warszawski_Konkurs_Bezpieczna_przygoda_z_Internetem.pdf
      Zal.1_ZGODA_SP_82_Warszawski_Konkurs_Bezpieczna_przygoda_z_Internetem.pdf (edupage.org)

Informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej:

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Konkurs BIELAŃSCY MISTRZOWIE SCRATCHA

08.03.2021 12:27
      Konkurs polega na wykonaniu pracy w programie Scratch pt. PRZYGODA W KOSMOSIE.
      Prace mogą być w dowolnej formie np. gra, animacja, animacja interaktywna.
      Praca powinna rozpoczynać się od kliknięcia flagi, posiadać scenę będącą wstępem, instrukcję (w przypadku gry).

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV - VIII.

Pracę i wypełnioną kartę uczestnika należy dostarczyć do 16.04.2021.
      Prace przyjmują nauczyciele informatyki.

Koordynator konkursu: p. Ewelina Tatoń
    • Warszawskie Konkursy Multimedialne

02.02.2021 09:59
      SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU
      W WARSZAWSKICH KONKURSACH MULTIMEDIALNYCH.

XV Warszawski konkurs matematyczno - informatyczny "Multimedialna Matematyka";
      IV Warszawski konkurs przyrodniczo - informatyczny "Multimedialne Nauki Przyrodnicze";
      III Warszawski konkurs językowy "Multimedialny Język Angielski".

W skrócie:
      Wystarczy przygotować prezentację w programie PowierPoint z Pakietu MS Office jednego z tematów obejmujących treści matematyczne, nauk przyrodniczych lub zakresu języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej.

TERMIN ODDAWANIA PRAC UPŁYWA 17.04.2021 r.
      Prace można zgłaszać do nauczycieli uczących w danej klasie zgodnie z przedmiotem.

Szczegóły i regulamin konkursu w linku poniżej:
      regulamin_konkursow_multi_2020-2021_trzy.docx
      zgody_dla_rodzicow_20_21.docx

WKM (sp210.edu.pl)

• I Warszawski Konkurs „Bezpieczna przygoda z Internetem”

24.01.2021 12:30

Konkurs organizowany jest w dwóch grupach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4-8.

Regulamin_I__Warszawski__Konkurs__Bezpieczna__przygoda__z__Internetem.pdf

Zal.1_ZGODA_SP_82_Warszawski_Konkurs_Bezpieczna_przygoda_z_Internetem.pdf

Informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej:

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.