• Budżet partycypacyjny

• W najbliższym czasie zostaną Państwo poproszeni o wyrażenie pisemnej zgody na głosowanie dzieci w ramach tegorocznego budżetu partycypacyjnego w dzielnicy Bielany.

W tym roku przez rodziców uczniów naszej szkoły zostały zgłoszone 4 projekty, które - jeżeli dostaną wystarczająca liczbę głosów - będą realizowane w naszej szkole w 2019r.: nauka gry w szachy, zajęcia ruchowe ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej, zajęcia z filozofii oraz dopasowanie placu zabaw dla klas 1-3.

Będziemy prosić również o Państwa głosy i rodzeństwa naszych uczniów, szczegóły zostaną Państwu przedstawione przed rozpoczęciem głosowania, które będzie trwać od 15 do 30 czerwca br.

Głosowanie jest dobrowolne. Dzieci będą mogły wziąć w nim udział jedynie po wyrażeniu przez  Państwa zgody.