Bezpłatne zajęcia dodatkowe 2019_2020 Bezpłatne zajęcia dodatkowe 2018_2019

Bezpłatne zajęcia dodatkowe 2019_2020

 

 

Prowadzący

Rodzaj zajęć

Klasa

Termin

Sala

1

Małgorzata Górska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

2c

Wtorek

9.50 - 10.35

Czwartek

12.50 - 13.35

20

 

20

2

Anna Idzik

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

5c,5d,5e

Wtorek

14.00 – 14.45

118

3

Anna Idzik

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

5a,5b

Środa

14.00 – 14.45

118

4

Monika Kwiatkowska

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

5c,5d,5e

Czwartek

14.00 - 14.45

215

5

Anna Nowak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

4a

Poniedziałek

12.50 - 13.35

118

6

Anna Nowak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

5a, 5b

Poniedziałek

14.00 - 14.45

118

7

Magdalena Trudzik

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

1a

Środa

11.40 - 12.25

Czwartek

8.00 - 8.45

 

16

8

Grażyna Sasin

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

7

Poniedziałek

14.55 - 15.40

218

9

Ewelina Tatoń

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

6c, 6d

Poniedziałek

13.45 - 14.30

216

10

Katarzyna Szostak

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

3a, 3b

Poniedziałek

8.00-8.45

113

11

Lidia Romańska 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  

3a, 3b 

Czwartek 

14.55 - 15.40 

 

12

Marta Gocławska 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 

6c, 6d 

Środa 

14.00-14.45 

117 

13

Aneta Kołtunowska

Koło zainteresowań - Akademia Matematyki

6

Poniedziałek

14.00 - 15.30

215

14

Ewa Lisiowska

Koło zainteresowań - Akademia Matematyki

2

Piątek

12.45 - 14.15

217

15

Monika Kwiatkowska

Koło zainteresowań - Akademia Matematyki

8

Poniedziałek

14.55 - 15.40

15.50 - 16.35

120

16

Anna Nowak

Koło zainteresowań - Akademia Matematyki

7

Poniedziałek

14.55 - 15.40

15.50 - 16.35

118

17

Jolanta Bazydło

Koło zainteresowań - Akademia matematyki

4 - 5

Poniedziałek 14.45 - 15.40

Czwartek

14.00 - 14.45

 215

18

Magdalena Trudzik

Koło zainteresowań - Akademia matematyki

1 a, 1c

Poniedziałek 8.55 - 9.40

12.50 - 13.35

 10

19

Katarzyna Szostak

Koło zainteresowań - Akademia Matematyki

3a, 3b

Środa

14.55 - 15.40

Czwartek

14.55 - 15.40

 113

 

 116

20

Danuta Jędrusik

Koło geograficzne

5 - 8

Wtorek

14.00 - 14.45

120

21

Karolina Kraszewska

Koło przyrodniczo - biologiczne

4 - 8

Poniedziałek

14.00 - 14.45

 219

22

Agnieszka Pawlak

Konsultacje z chemii

7 - 8

Czwartek

15.40 - 16.25

 203

23

Małgorzata Ługowska

Zajęcia wokalno-instrumentalne

3 - 8

Poniedziałek

14.00 - 14.45

 212

24

Maria Rzepka-Słomczyńska 

Snookerowa Polska - zajęcia ze snookera dla najmłodszych

1 - 3

Środa 

12.50 - 14.35 

 

25

Dorota Jung

Zajęcia z gier zespołowych “Koszykówka”

4 - 8

Wtorek

14.55 -16.55

Sala gim.

26

Paulina Piasecka-Bartczak

“Pofilozofujmy” - zajęcia z filozofii

(budżet partycypacyjny)

1 - 3

Poniedziałek 14.45 - 15.45

Piątek

13.35 - 14.35

 116

27

Paulina Piasecka-Bartczak

“Pofilozofujmy” - zajęcia z filozofii

(budżet partycypacyjny)

 

4 - 5

 Wtorek

14.45 - 15.45

 Środa

 14.45 - 15.45

 116

28

Paulina Piasecka-Bartczak

“Pofilozofujmy” - zajęcia z filozofii

(budżet partycypacyjny)

 

6 - 8

Poniedziałek 15.45 - 16.45

 Czwartek

14.45 - 15.45

 116

29

Dorota Jung

Zajęcia sportowe “Zdrowi i wysportowani”

(budżet partycypacyjny)

4 - 8

Poniedziałek

14.45 - 15.40

 

Sobota 05.10

13.00 - 17.00

 

Sobota 07.12

13.00 - 16.00

Sala gim.

30

Marcin Łucka

Zajęcia sportowe “Zdrowi i wysportowani"

(budżet partycypacyjny)

5 - 8

środa

14.45 -15.45

 

Sobota 26.10

9.00 - 12.00

 

Sobota 30.11

9.00 - 12.00

Sala gim.

31

Marcin Łucka

Zajęcia sportowe ”Stonoga” - piłka nożna

(budżet partycypacyjny)

4 – 8

środa

13.45 - 14.45

 Czwartek

 12.50 - 13.50

Sala gim.

32

Grażyna Czerniakowska

Zdrowi i wysportowani - zajęcia sportowe

(budżet partycypacyjny)

 

4a

Poniedziałek 15.45-16.45

Sobota 12.10

13.00-16.00

Sobota 23.11

9.00- 13.00

Sala gim.

33

Marta Kownacka

Zajęcia sportowe “Zdrowi i wysportowani”

(budżet partycypacyjny)

2 - 5

Środa

14.45 - 15.45

 

Sobota 21.09

13.00 -16.00

 

Sobota 19.10

13.00- 16.00

Sala gim.

34

Daniel Gągała

Zajęcia sportowe ”Zdrowi i wysportowani"

(budżet partycypacyjny)

4 - 8

Czwartek

14.45 - 15.45

 

Sobota 28.09 13.00 - 16.00

 

Sobota 14.12

9.00 - 12.00

Sala gim.

35

Bartłomiej Cieślak

Szach – Mat - nauka gry w szachy

(budżet partycypacyjny)

 

2 - 3

6 - 8

Wtorek

16.00 - 17.00

17.00 - 18.00

 

22

16

36

Bartłomiej Cieślak

Szach – Mat - nauka gry w szachy

(budżet partycypacyjny)

 

2 - 3

4 - 5

Środa

15.00 - 16.00

16.00 - 17.00

 

22

22

37

Lidia Romańska

Szach – Mat - nauka gry w szachy

(budżet partycypacyjny)

 

0 - 1

0 - 1

Środa

15.00 - 16.00

16.00 - 17.00

 

20

20

38

Marta Kownacka

 Szermierka (Stonoga)

3 - 6

Środa

13.30 - 14.30

Sala gim./ kor. szkolny

39

Daniel Gągała

Zajęcia sportowe (Stonoga) - siatkówka

4 - 8

Środa

13.45 - 15.45

Sala gim.

40

Grażyna Czerniakowska

Zajęcia sportowe (Stonoga)

4 - 8

Czwartek

14.45 - 16.45

Sala

gim.

41

Ewelina Tatoń

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki (Stonoga)

6a, 6b

Poniedziałek

12.50 - 13.35

216

42

Marta Gocławska 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego (Stonoga) 

6a, 6b 

Poniedziałek 

14.00 - 14.45 

117 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza w Warszawie
    ul. Leopolda Staffa 21
    01-884 Warszawa

    adres e-mail: sp187@edu.um.warszawa.pl
  • Sekretariat szkoły: 022/ 834 - 03 - 87; fax: 022/ 834 - 03 - 87
    Pedagog szkolny: 022/ 834 - 20 - 13
    Sekretariat:101
    Pedagog:110
    Pielęgniarka:109
    Oddział przedszkolny:105
    Kierownik świetlicy:107
    Świetlica dół:106
    FAX:102

Galeria zdjęć