Bezpłatne zajęcia dodatkowe 2018_2019

 

lp

Prowadzący

Rodzaj zajęć

Klasa

Termin

Sala

 

1

Lisiowska Ewa

język angielski

1c

czwartek

8.55 - 9.40

9

 

2

Akademia Matematyki - koło

"0"

środa

12.30 - 13.00

piątek

8.00 - 8.30

 

 

1c, 1b

środa

12.30 - 13.15

piątek

8.00 - 8.45

 

3

Górska Małgorzata

Akademia Matematyki - koło

1a, 1b

piątek

13.30 – 15.00

118

 

4

Szostak Katarzyna

Akademia Matematyki - koło

2

wtorek

8.00 – 8.45

czwartek

14.55 – 15.40

20

 

5

Kraszewska Karolina

koło biologiczne

5 - 8

czwartek

14.00 - 14.45

219

 

6

Jędrusik Danuta

koło geograficzne

5 - 8

czwartek

14.00 – 14.45

120

 

7

Sasin Grażyna

zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego

7

piątek

14.00 - 14.45

218

 

8

Strus Maria

zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka hiszpańskiego

7 - 8

czwartek

14.00 - 14.45

 

 

9

Gocławska Marta

koło dziennikarskie

5 - 8

piątek

14.00 - 14.45

II, IV tydz.

117

 

10

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

5

piątek

12.50 – 13.35

117

 

11

Berlińska - Jaszcz Monika

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

8

środa

14.55 – 15.40

103

 

12

koło teatralne

8

środa

14.00 – 14.45

I, III tydz.

103

 

Włodowska Marta

 

13

Kołtunowska Aneta

Akademia Matematyki - koło

5

czwartek

12.55 – 14.25

215

 

14

 

zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z matematyki

5

poniedziałek

14.00 – 14.45

215

 

15

Koźlakiewicz Tamara

Akademia Matematyki - koło

6

czwartek

14.00 - 15.30

216

 

16

zajęcia przygotowujące do egzaminu  z matematyki - Bielańska Stonoga

8c

środa

7.15 – 8.00

X – VI

216

 

17

Nowak Anna

koło matematyczne

7

środa

15.50 – 16.35

119

 

18

8

czwartek

14.00 – 15.40

119

 

19

zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z matematyki

4 a,b,c

poniedziałek

14.55 – 15.40

119

 

20

4 d,e

czwartek

12.50 - 13.35

103

 

21

6

środa

14.55 – 15.40

119

 

22

7

poniedziałek

15.50 – 16.35

119

 

23

zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki - Bielańska Stonoga

8a

poniedziałek

7.50 - 8.50

119

 

24

Tatoń Ewelina

zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z matematyki

8

czwartek

14.00 - 14.45

217

 

25

zajęcia przygotowujące do egzaminu - Bielańska Stonoga

8b

piątek

13.45 - 14.45

X - VI

215

 

26

Bazydło Jolanta

Akademia Matematyki - koło

3 - 4

poniedziałek

14.00 - 14.45

czwartek

14.00 - 14.45

203

 

27

Gawrońska Jolanta

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

7

piątek

14.55 – 15.40

211

 

28

Barszcz Rafał

koło historyczne

7 - 8

środa

14.55 - 15.40

217

 

29

Jung Dorota

koszykówka - Bielańska Stonoga

5 - 8

czwartek

14.45 - 16.45

 

 

30

Czerniakowska Grażyna

zumba - Bielańska Stonoga

4 - 8

środa

13.40 - 15.40

 

 

31

SKS

4a

wtorek

12.30 - 13.30

czwartek

12.30 - 13.30

 

 

32

 

4b, 4c

poniedziałek

13.35 - 14.35

wtorek

13.30 - 14.30

 

33

Łucka Marcin

piłka nożna - Bielańska Stonoga

4 - 8

środa

13.40 - 15.40

 

 

34

Cieślak Bartłomiej

Od zabawy do sportu

1

poniedziałek

12.50 – 13.35

 

 

35

Piasecka - Bartczak Paulina

 

Klub miłośników przygód Harrego Pottera

4 - 8

czwartek

14.00 -14.45

 116

 

36

Szkolny Klub UNICEF

8

piątek

14.00 -14.45

1 raz/msc

 116

 

37

Balińska Elżbieta

"Tańcowała igła z nitką"

1 - 3

środa

14.45 - 16.15

20

 

38

Suszniak Urszula

koło chemiczne

8

poniedziałek

15.50 - 16.35

203

 

39

Idzik Anna

zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego

4 a,b,c

poniedziałek

14.00 - 14.45

118

 

40

4 d,e

wtorek

14.00 - 14.45

 

41

Ługowska Małgorzata

zespół instrumentalny - Bielańska Stonoga

4 - 8

wtorek

14.55 - 15.55

212

 

42

zespół wokalny - Bielańska Stonoga

4 - 8

piątek

12.50 - 13.50

212

 

43

Gorzkowska Agnieszka

język angielski - Bielańska Stonoga

6a

piątek

13.45 - 14.45

207

 

44

6c

wtorek

13.45 - 14.45

207

 

44

Kluczyńska Agata

konsultacje z WOS

8

czwartek

15.00 - 16.00

211

 

45

Spotkanie z kulturą - zajęcia kreatywności twórczej

świetlica

kl. 3 - 4

czwartek

13.30 - 15.00

211

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza w Warszawie
    ul. Leopolda Staffa 21
    01-884 Warszawa

    adres e-mail: sp187@edu.um.warszawa.pl
  • Sekretariat szkoły: 022/ 834 - 03 - 87; fax: 022/ 834 - 03 - 87
    Pedagog szkolny: 022/ 834 - 20 - 13
    Sekretariat:101
    Pedagog:110
    Pielęgniarka:109
    Oddział przedszkolny:105
    Kierownik świetlicy:107
    Świetlica dół:106
    FAX:102

Galeria zdjęć