Zarządzenia dyrektora szkoły Strój uczniowski Obowiązki ucznia Prawa ucznia Zasady bezpieczeństwa w sieci

Zarządzenia dyrektora szkoły

1. Uczniowie  obowiązkowo muszą zmieniać obuwie (oznakowane słowem „Szkoła” -  tenisówki, kapcie na gumowej podeszwie lub klapki). Nie wolno chodzić po szkole w butach typu "Adidas".
  2. Strój uczniowski powinien być schludny, estetyczny. Na uroczystości szkolne obowiązuje strój galowy – biała bluzka, koszula, ciemna spódnica, spodnie.
  3. Zabrania  się noszenia w szkole kolczyków, bransoletek, korali i innych  ozdób.
  4. Zabrania się farbowania włosów oraz stosowania makijażu.
  5. Zabrania się żucia gumy na terenie szkoły.
  6. Zabrania się noszenia przez dzieci ostrych i niebezpiecznych  przedmiotów i zabawek (scyzoryków, pistoletów, kapiszonów, korków, petard itp.).
  7. Uczniowie  wchodzą do szkoły wejściem przez szatnię.
  8. Rodzice odprowadzający dzieci powinni pożegnać się z nimi w szatni.
  9. Rodzice odbierający dzieci ze świetlicy korzystają z domofonu przy sekretariacie.
  10. Każdy z rodziców ma obowiązek zostawić u wychowawcy aktualny telefon i adres kontaktowy.
  11. W razie nagłych zachorowań lub wypadku,  dziecko musi być odebrane osobiście przez rodzica/opiekuna/ lub osobę upoważnioną na piśmie przez rodzica.
  12. Dziecko chore musi być odebrane ze szkoły przez rodzica /opiekuna/ lub osobę upoważnioną na piśmie.
  13. Nauczyciele przyjmują rodziców w dni otwarte. W nagłych i pilnych sprawach nauczyciel może przyjąć rodziców po swoich lekcjach. Ze względu na konieczność pełnienia dyżurów przez nauczycieli prosimy o nie absorbowanie ich podczas przerw lekcyjnych.
  14. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają materialnie rodzice.

NIE DOSTOSOWANIE  SIĘ UCZNIÓW DO W/W ZARZĄDZEŃ SPOWODUJE  OBNIŻENIE OCENY  ZACHOWANIA.