Pierwsza Edycja Szkolnego Mam Talent

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Pierwsza Edycja Szkolnego Mam Talent przerosła nasze najszczersze oczekiwania. Do pierwszego etapu konkursu zgłosiło się dwadzieścia jeden uczestników, którzy prezentowali najróżniejsze talenty: plastyczne, wokalne, instrumentalne, recytatorskie, komputerowe i inne. Wszyscy uczestnicy wykazali się profesjonalizmem, przygotowaniem i zaangażowaniem. Komisja sędziowska w składzie pani Karoliny Kraszewskiej, pani Mart Gocławskiej i pani Pauliny Piaseckiej-Bartczak jednogłośnie wyłoniła dwunastkę zakwalifikowanych do ścisłego finału uczestników. Finał Szkolnego Mam Talent zaplanowany jest na Pierwszy Dzień Wiosny. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim uczestnikom, trzymamy za was kciuki, rozwijajcie dalej swoje talenty, bo niewątpliwie je macie.