Mam Talent

Niedawno przywitaliśmy wiosnę, aby uczcić ten czas Samorząd Uczniowski zorganizował szkolny Mam talent. Konkurs odniósł ogromny sukces!
Podczas eliminacji 27 lutego zostali wyłonieni finaliści, którzy 22 marca zaprezentowali swoje talenty przed rówieśnikami, nauczycielami i jury w składzie: p. Jacek Gałkiewicz, p. Beata Szczepańska, p. Małgorzata Ługowska, p. Marta Jakubowska, p. Paulina Piasecka-Bartczak, p. Monika Berlińska oraz Kasia z klasy 4c (reprezentantka uczniów). Publiczność szalała podczas występów, a było co podziwiać!

Uczniowie prezentowali talenty wokalne, muzyczne i plastyczne. Występy zbudzały nie lada emocje. Podczas przerwy zaprezentowała się również grupa taneczna REX 2 z układem „Szach-mat”. Szkolny Mam talent wygrał: Franek W. z klasy 7c, drugie miejsce zajęła Michalina M. z klasy 5d, a trzecie Anna M. z klasy 6b.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i  życzy wielu dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w kolejnej edycji konkursu.