• Projekt edukacyjny - Makiety

• 07.06.2019 13:54
      • W ramach projektu edukacyjnego, uczniowie klas czwartych mieli za zadanie wykonać makiety przedstawiające różne formy ukształtowania terenu. Celem takiego przedsięwzięcia było powtórzenie poznanych przez uczniów elementów krajobrazu oraz pobudzanie wszechstronnego rozwoju.
        Zaangażowanie uczniów było wielkie. Większość wykazała się dużymi zdolnościami artystycznymi oraz wrażliwością plastyczną. Makiety zostały wykonane różnymi materiałami, technikami oraz formami plastycznymi. Charakteryzowały się również estetyką i precyzyjnością. Pracom towarzyszył nie tylko wysiłek, ale i radość. Zarówno na zajęciach, jak i poza nimi, widoczne było ogromne zainteresowanie prezentowanymi makietami. Dzieci miały okazję podziwiać talenty swoich rówieśników.