• Wyniki konkursu "Moja Mała Ojczyzna"

• 01.12.2017 21:43
      • III miejsce
        w konkursie bielańskich szkół podstawowych klas III
        pt. "Moja Mała Ojczyzna".

20 listopada 2017 roku uczniowie klas trzecich reprezentujący naszą szkołę w bielańskim konkursie "Moja mała Ojczyzna" w składzie: Marianna M., Maria Ch., Lena K., Karina P. oraz Wojciech F., po bardzo emocjonujących zmaganiach z uczniami innych szkół zdobyli III miejsce.
        Konkurs przeprowadzony był w formie turnieju z różnego rodzaju zagadkami. Uczniowie w zespołach rozwiązywali rebusy, krzyżówki, układali puzzle, dlatego liczyła się nie tylko znajomość zagadnień związanych z Bielanami, Warszawą, Krakowem, Poznaniem, Gnieznem, Wieliczką, Toruniem, Gdańskiem czy sylwetek wielkich Polaków, ale przede wszystkim umiejętność współpracy w grupie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!