Wieczór Pieśni Patriotycznej

13 listopada odbył się w naszej szkole Wieczór Pieśni Patriotycznej. Gościliśmy wielu Uczniów, Rodziców, Dziadków, Pracowników oraz Przyjaciół szkoły. Wieczór rozpoczął uroczystym przemówieniem wicedyrektor szkoły Pan Tomasz Wisniewski. Wspólne śpiewy przy akompaniamencie pianina i gitary uświetniły występy poszczególnych zespołów - Grupa OA, Zepołół fletowy"Coverflute", uczniowie klasy 4c oraz Zespół wokalny rodziców uczniów z kl. 4c, który zrobił ogromne wrażenie na słuchaczach. Gościem honorowym był Pan Andrzej Chutkowski poeta i aktor, laureat licznych nagród m.in. otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi za krzewienie polskiej kultury. Pan Andrzej na tę specjalną okazję napisał i wyrecytował "Poemat artylerzysty".
Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji Pani Annie Wieleckiej, Pani Grażynie Sasin, Pani Marcie Jakubowskiej, Pani Agnieszce Grzesik, wicedyrektorowi szkoły Panu Tomaszowi Wiśniewskiemu,  uczniom klasy 4c oraz uczniom z kl. 7a Karolowi S.  i Jankowi W.. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom oraz artystom za wspólny, pełen wzruszeń wieczór i zapraszamy na spotkanie w przyszłym roku.
                                                        Małgorzata Ługowska
Wiesław Koczywąs