• Szkolne Walentynki

• 19.02.2018 12:54
      • 14 lutego upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni i atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek.

• Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Do specjalnego pudełka uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Zorganizowany został również konkurs na Najpiękniejszą Salę Walentynkową,  który został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach: klasy IV-V i VI-VII. Po burzliwych obradach komisji konkursowej, w kategorii klas IV-V I miejsce przyznano klasom 4B, 4C i 5C, II miejsce klasie 4A, III miejsce klasie 4D. W klasach starszych I miejsce przyznano klasom 7A, 7B, 7C, miejsce II klasie VIA, miejsce III klasie 6C. Wyróżnienie otrzymała klasa 6B. Ponadto uczniowie z klas IV-VI stosując różne techniki wykonali serca, które stanowią dekorację szkolnego korytarza.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim życzymy dużo miłości!