Szkolny Festyn Rodzinny

W słoneczną, prawdziwie letnią sobotę, dnia 9 czerwca w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny, w którym uczestniczyli uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły. Tematem przewodnim pikniku były państwa świata. Każda z klas przygotowała stoisko, prezentujące nie tylko ciekawostki o wybranym kraju, ale przede wszystkim jego oryginalne potrawy. Stoły uginały się pod wspaniałymi potrawami, wypiekami, sałatkami. Smakosze zajadali się m. in. japońskim sushi, bawarskimi kiełbaskami, sajgonkami. 

Barwnemu kiermaszowi wyrobów kulinarnych towarzyszyły występy sceniczne naszych utalentowanych uczniów. Gromkimi brawami nagrodzono wykonawców: gry na trąbce i pianinie, zespół gitarowy i zespół flecistów oraz wspaniałych wokalistów. Wystąpiły również znakomite tancerki z grupy tanecznej REX, a sportowcy pokazali wschodnie sztuki walki. Wszyscy mogli wziąć udział w licznych konkursach i zdobyć cenne nagrody.  
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Uczniom i Pracownikom szkoły, których pomysłowość i trud nadały naszemu festynowi tak wyjątkowy i miły charakter.
Dziękujemy również Panu Burmistrzowi, Tomaszowi Mencinie i pozostałym Gościom za to, że znaleźli czas, aby przez chwilę pobawić się z nami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza w Warszawie
  ul. Leopolda Staffa 21
  01-884 Warszawa

  adres e-mail: sp187@edu.um.warszawa.pl
 • Sekretariat szkoły: 022/ 834 - 03 - 87; fax: 022/ 834 - 03 - 87
  Pedagog szkolny: 022/ 834 - 20 - 13
  Sekretariat:101
  Pedagog:110
  Pielęgniarka:109
  Oddział przedszkolny:105
  Kierownik świetlicy:107
  Świetlica dół:106
  FAX:102

Galeria zdjęć