• Wyniki Konkursu fotograficznego „ Mój pupil”

• 18.10.2018 13:17
      • We wtorek 16.10.2018r. nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „ Mój pupil” organizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Pupila. Na pierwszym piętrze przy gabinecie wicedyrektorów pojawiła się cała masa przepięknych fotografii zwierzątek domowych.
      • Sama wystawa często budziła zainteresowanie i aprobatę naszych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. O ostatecznym rozstrzygnięciu konkursu zadecydowały głosy dzieci. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy: I miejsce - Katarzyna K. kl. IV b II miejsce- Amelia Ż. kl. Vc III miejsce - Matylda K. kl. IV c Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w innych konkursach. Prosimy o zgłaszanie się po odbiór fotografii do organizatorów.

K. Kraszewska P. Piasecka-Bartczak