• 07.11.2018 13:42
      • 15 października 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 187 w Warszawie odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Głównym punktem był apel, w którym uczestniczyły klasy 1-3, 4-5, a także 6-8.

• Na początku był występ koła muzycznego. Następnie przedstawienie, które opowiadało w zabawny sposób o lekcji języka polskiego i godziny wychowawczej. Występ przygotowały klasy piąte i ósme. Na końcu wystąpił zespół REX, który okazał się nie lada gratką – pokazał przewroty, unoszenia i inne kombinacje taneczne. Widownia biła gromkie brawa. Apel był udany i przemyślany, dzięki czemu uczniowie i nauczyciele dobrze się na nim bawili. Miła atmosfera trwała do końca dnia: uczniowie rozdawali pracownikom szkoły ciasta i prezenty, a nauczyciele  starali się, aby lekcje były przyjemne.
                                                                                                                                                                        Lena Jóźwiak