• Code Week 2018

• 22.10.2018 23:20
      • Dzieci z klasy 1c wzięły aktywny udział w zajęciach zorganizowanych z okazji Tygodnia Kodowania. Cały dzień bawiliśmy się programując na wiele sposobów.
        Dzień zaczęliśmy od zajęć komputerowych na których uczniowie mogli m.in. zakodować drogę Angry Birds do Świnki.Kolejna lekcja to możliwość sprawdzenia swoich możliwości w biegowej grze kółko-krzyżyk. Na edukacji wczesnoszkolnej dzieci słuchając wierszowanej instrukcji miały za zadanie ułożyć konstrukcję z kolorowych kubeczków. Praca z kubeczkami wszystkim bardzo się podobała, dlatego wykorzystując matę utrwalaliśmy pory roku oraz ułożyliśmy pięknego kwiatka.
        Kończąc nasz dzień z kodowaniem nie zapomnieliśmy o spotkaniu z Kubą, Julką i Psotnikiem z programu Mega Misja.
        Za rok też weźmiemy udział w Tygodniu kodowania. Kodowanie jest wszędzie, więc wykorzystujmy do nauki każdą sytuację którą daje nam życie.