• Uroczysty apel z okazji 100 - lecia Niepodległości

• 16.11.2018 21:24
      • Uroczystości szkolne odbyły się dnia 13 listopada. Uczniowie ubrani w stroje galowe zebrali się na uroczystym apelu zorganizowanym przez uczniów klas IV-VIII pod merytoryczną opieką nauczycieli  języka polskiego P. Moniki Berlińskiej i P. Jolanty Gawrońskiej. Zabrzmiała muzyka Chopina, soliści i chór z klasy Vc odśpiewali najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne, a zebrani uczniowie mieli okazję wysłuchać tekstów poezji i prozy, poświęconych stuleciu istnienia odrodzonej Polski. Oprawę muzyczną poprowadzili: P. Małgorzata Ługowska i P. Wiesław Koczywąs. W godzinach wieczornych młodzi artyści wystąpili raz jeszcze – tym razem przed dorosłą publicznością i również zostali nagrodzeni wielkimi brawami.