• Spotkanie z Seniorami w Bielańskim Centrum Wsparcia Seniora

• Nowa galeria Spotkanie z Seniorami w Bielańskim Centrum Wsparcia Seniora została dodana do albumu fotograficznego

Dzięki współpracy i uprzejmości mieliśmy szansę przedświątecznie odwiedzić Bielańskie Centrum Wsparcia Seniora.Dla wspaniałych seniorów zaprezentowało się Szkolne Koło Tatralne, Klasa 1c, Wolontariusze, Zespół Fletowy i tancerki z Zespołu Rex. Seniorzy mogli liczyć również na moc niespodzianek od rodziców z klasy 1c, którzy upiekli ciastka i ciasteczka dla podopiecznych. Ogromną przyjemność sprawiły również przepięknie zapakowane przez wolontariuszy symboliczne skarpetki, które zostały zebrane dzięki uprzejmości darczyńców w postaci dzieci, nauczycieli i rodziców z naszej szkoły. Ponad to seniorzy otrzymali pięknie wykonane kartki z życzeniami Bożonarodzeniowymi wykonanymi przez Świetlicę Szkolną i klasę 3a. Mamy nadzieję na owocną współpracę i o wiele więcej miłych spotkań z Bielańskimi SUPER Seniorami.

• Dzień Pakowania

• a świstak siedzi i zawija i zawija w te sreberka…

Pakowali i pakowali i pakowali! Wspaniałe Elfy w postaciach niesamowitych wolontariuszy pakowały ozdoby na Jarmark Bożonarodzeniowy, który już 16 grudnia w sobotę pod Urzędem Dzielnicy Bielany, a także prezent w postaci skarpetek dla Seniorów z Bielańskiego Centrum Wsparcia Seniora, do których udaje się reprezenetacja naszej szkoły już niebawem.

• Bielański Jarmark Bożonarodzeniowy

• Już 16.12.2023r.(sobota), w godzinach od 11:00 do 15:00, przy Bielańskim Ratuszu, odbędzie się Bielański Jarmark Bożonarodzeniowy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Wśród wystawców: bielańskie placówki oświatowe, bielańskie jednostki, lokalni przedsiębiorcy, rękodzielnicy, artyści i twórcy wyrobów własnych.

Na Jarmarku będzie można znaleźć przepiękne prace wykonane rękoma naszych uczniów, nauczycieli i rodziców.Wszystkie nasze prace są zapakowane, a do nich przyczepione są karteczki z życzeniami od SP 187.Serdecznie zapraszamy i jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania!

• Dzień Wolontariusza

• Nowa galeria Dzień Wolontariusza została dodana do albumu fotograficznego

5 grudnia to Dzień Wolontariusza. Ci najbardziej zaangażowani stanęli dzisiaj po drugiej stronie. Zostali obdarowani A to jeszcze nie ostatnie słowo opiekunów wolontariatu

• 3c na spotkaniu w Bielańskim Ratuszu

• Mali Agenci nie tylko zobaczyli jak pracują urzędnicy, w tym a burmistrz, ale także solidnie przepytali pana Grzegorza Pietruczuka, co wkrótce zaowocuje publikacją kolejnego ciekawego wywiadu w zimowym numerze specjalnym szkolnej gazety. Jak na prawdziwą wizytę dyplomatyczną przystało, klasa 3c i Pan burmistrz wymienili się prezentami. Ręcznie robiona przez dzieci bombka i kartka świąteczna z życzeniami została barterowo wymieniona na rogi reniferów i inne, wywołujące małe radosci gadżety. Dziękujemy!

• 3c lekcja o chmurach

• Nowa galeria 3c lekcja o chmurach została dodana do albumu fotograficznego

Każdy czasem lubi pobujać w obłokach.Niektórzy często chodzą z głową w chmurach. Klasa 3 c miała to wszystko dziś NAPRAWDĘ! Dzięki pani Alicji, mamie Krzysia, która przeprowadziła dla nas lekcję o pogodzie! Zaraziła nas nie tylko pogodą ducha, ale także wlała w uczniów solidny zapas wiedzy, która (mamy nadzieję) nie wyparuje zbyt szybko

Dziękujemy!

Kamila Zaręba

• Lego Logos

• Nowa galeria Lego Logos została dodana do albumu fotograficznego

Rozbudzamy kreatywność, pobudzamy wyobraźnie, ćwiczymy manualne zdolności, koncentrację i fantazję, a przy okazji umiejętnośc opowiadnia :)

Lego Logos to innowacyjna metoda nauczania, którą mogą uprawiać wszyscy od najmłodszych lat po późne lata starości. Zachęcamy do zapoznania się z innowacją i budowanie z klocków. W klasach 1-3 powstawały niesamowite sanie Świętego Mikołaja, renifery, fabryka Elfów, prezenty, chatka Świętego Mikołaja i wiele innych ciekawych budowli.

• Koncert świąteczno- noworoczny

• Nowa galeria Koncert świąteczno- noworoczny została dodana do albumu fotograficznego

11.12.2023r. odbył się koncert świąteczno- noworoczny połączony ze wspólnym kolędowaniem. W szkole zgromadzili się uczniowie, rodzice, dziadkowie, nauczyciele, a także zaproszeni goście. Kolędowanie rozpoczęli nauczyciele, którzy razem z dyrektorem wykonali piosenkę: "Jest taki dzień". Wspólne kolędowanie było przeplatane pięknymi występami dzieci. Całość prowadzili uczniowie naszej szkoły. W czasie kolędowania wystąpiły dzieci z Przedszkola 182 i Przedszkola 301. Usłyszeliśmy też utalentowanych uczniów z zespołu fletowego prowadzonego przez p. Małgorzatę Ługowską, zespołu gitarowego prowadzonego przez p. Wiesława Koczywąsa. Dzieci z klasy IV a i Klasy III c wykonały śwąteczne piosenki. Uczniów przygotowały wychowawczynie: Sylwia Bobrowska i Kamila Zaręba. W czasie kolędowania wystąpiły też dzieci z zespołu tanecznego:"Rex" prowadzonego przez p. Beatę Szczepańśką. Cieszymy się, że mogliśmy razem kolędować i podziwiać dziecięce talenty.

Dziękujemy organizatorom, przybyłym gościom, młodym artystom, wolontariuszom za piękny kolędowy wieczór. Do zobaczenia za rok!