• Zabawa z Teatrem muzycznym Katarynka

16 grudnia 2021r. oddział przedszkolny z Teatrem muzycznym Katarynka wybrała się w niezwykłą podróż do polarnej krainy, którą zamieszkiwało dwoje zabawnych pingwinków Lola i Bolo. Bajka miała charakter edukacyjny. Dzięki niej dzieci przypomniały sobie, że lód bywa zdradliwy, ale też jak wiele dobrych rzeczy zależy od człowieka żyjącego w zgodzie z naturą.
        Po spektaklu odbyły się zajęcia teatralne.

Ach... cóż to były za emocje! Zobaczcie sami !

Fotografie znajedziecie w Foto albumie :)

****************************************************

Bal Karnawałowy 2021

Dnia 29 stycznia, z inicjatywy Samorządu Klas Młodszych, odbył się w szkole Bal Karnawałowy. Niestety, nie mogliśmy bawić się w Sali gimnastycznej, w dużych grupach. Każda klasa młodsza i nasz oddział przedszkolny bawiły się w swoich salach. Dzieci były w pięknych strojach! Chętnie tańczyły i śpiewały. Na zakończenie balu każdy uczestnik otrzymał pakiet ze słodyczami i napojem.