• Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny "Bielany w obiektywie"

12.10.2019 19:19
      Jeżeli chociaż trochę lubisz fotografować, to zapraszamy Ciebie do udziału
      w DZIELNICOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „BIELANY W OBIEKTYWIE”.

ORGANIZATOR: XXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa Polskiego w Warszawie;

UCZESTNICY: uczniowie kl. IV - VIII

WARUNKI:
      - wykonanie zdjęć ukazujących Bielany jesienią i zimą;
      - drukujemy 4 fotografie w formacie A4: 2 ukazujące Bielany jesienią i 2 zimą;
      - dołączamy ich wersję cyfrową na płycie CD;
      - nie dopuszcza się nakładania kolorowych filtrów , czy korekty polepszającej jakość zdjęć;
      - każda fotografia na odwrocie musi zawierać informacje: imię i nazwisko autora,
      nazwę i adres szkoły, TYTUŁ fotografii oraz miejsce wykonania;
      - fotografie nie mogą naruszać jakichkolwiek praw osób trzecich, w szczególności praw autorskich ani dóbr osobistych;
      - organizator nie zwraca prac biorących udział w konkursie;

TERMIN:
      Do 25 lutego 2020 roku.
      Do zdjęć należy dołączyć wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia oraz zgody RODO;

Organizatorzy przewidują uroczyste wręczenie nagród po zakończeniu Konkursu (nagrody oraz dyplomy wręczy Dyrektor XXXIX Liceum Ogólnokształcącego im. Lotnictwa Polskiego w Warszawie). Organizator uzyskuje prawo do umieszczania nadesłanych na Konkurs prac (oznaczonych imieniem i nazwiskiem autora) na stronie internetowej szkoły, a także do wielokrotnej ekspozycji nadesłanych prac.

Młodzi Fotografowie,
      zainteresowani konkursem zgłaszają się do: p. Agata Kluczyńska.
      autor tekstu: Agata Kluczyńska
    • Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Fizyka i matematyka w obiektywie"

05.04.2019 18:55
      Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny
      "Fizyka i matematyka w obiektywie"

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV - VIII

Termin składania prac: 8.05.2019r.

Regulamin_konkursu_fotograficznego.pdf
      Karta_zgloszenia_-_zalacznik_1_(1).docx
    • II Warszawski Konkurs Fotograficzny o tematyce literackiej "Ty czy ja - kto z nas jest prawdziwy"

25.01.2019 19:51
      Warszawski Konkurs Fotograficzny o Tematyce Literackiej
      dla uczniów szkół podstawowych z klas IV - VIII
      "Ty czy ja - kto z nas jest prawdziwy?"

II edycja konkursu obejmuje dwie kategorie prac:
      a) Literacki wzór patrioty
      b) Warszawski celebryta z dawnych lat

Prace wraz z oświadczeniem przyjmuje p. Tatoń do 13.03.2019r.

konkurs_fotograficzny_(1).pdf

Bielański Konkurs Fotograficzny "Flora i fauna w obiektywie"

07.11.2018 23:05
      V Bielański Konkurs Fotograficzny
      „Flora i fauna w obiektywie”

Tematem konkursu jest przedstawienie na fotografii piękna otaczającej nas przyrody.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów bielańskich szkół podstawowych klas I-VIII.

Zgłoszenia do konkursu należy dokonać do 19.11. 2018r. poprzez wysłanie wywołanych/wydrukowanych na papierze fotograficznym zdjęć w formacie 21 cm x 15 cm wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia.

Jednocześnie należy drogą elektroniczną na adres konkursfoto@sp77.edu.pl przesłać oryginalne fotografie w formacie JPEG podając w treści e-maila imię, nazwisko, klasę oraz numer szkoły uczestnika.

Wszystkie zdjęcia można także dostarczać na przenośnym urządzeniu i wydrukowane do 16.11.2017r.  p. Paulinie Piaseckiej-Bartczak i p. Agnieszce Grzesik, które dostarczą fotografie do organizatorów.